بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه عمر

بیمه عمر بر خلاف تصور مردم همان بیمه زندگی است.
بیمه عمر و زندگی در واقع یک سرمایه گذاری بلند مدت و مطمئن ،با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود مشارکتی به بیمه گذاران،شامل پوشش های بیمه ای بسیار زیادی می باشد.بیمه های عمر و سرمایه گذاری یکی از پر طرفدارترین بیمه های عمر در سراسر جهان است که روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب میکند.در این طرح افراد با توجه به شرایط اقتصادی و مالی خود می توانند تصمیم بگیرند ماهانه از ۵۰ هزار تومان تا ۶۹۵هزارتومان پس انداز داشته باشند.پرداخت این مبالغ می تواند به صورت ماهانه،سه ماهه،شش ماهه و یکساله انتخاب شود.با پرداخت حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده برای خود،از امکانات پوشش های بیمه عمر نیز برخوردار خواهند شد.
شروعی کوچک…….پس اندازی بزرگ………
برای خرید بیمه عمر هر قدر شما اطلاعات بیشتری درباره این بیمه نامه داشته باشید، می‌توانید بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

بیمه عمر

دریافت سود تضمینی و سود مشارکتی

یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه است. پرداخت سود به بیمه‌های پرداختی افراد و اندوخته بیمه نامه نهایتا یک سرمایه گذاری ارزنده‌ را برای فرد بیمه شده به ارمغان می‌آورد. دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان است ولی سود مشارکتی سودی است که متغیر بوده و هر شرکت با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود این سود را پرداخت می‌کند.

بیمه عمر

سود تضمینی

سود تضمینی در واقع تضمین بیمه مرکزی بر روی بیمه نامه های عمر است، این سود در همه شرکت های بیمه یکسان می باشد، در حال حاضر سود تضمین شده سالانه بیمه مرکزی برای ۲ سال اول این بیمه نامه ۱۶% ، ۲ سال دوم ۱۳% و برای سالهای بعد از آن ۱۰% در هر سال می باشد.

بیمه عمر

سود مشارکت در بیمه عمر

شرکت بیمه پاسارگاد هرساله به همه بیمه نامه‌های عمر و تامین آتیه خود علاوه بر سود تضمینی، سود مشارکت نیز پرداخت می‌کند، شرکت‌ بیمه پاسارگاد، بیمه گذاران را در ۸۵ درصد این سود مشارکت می‌دهد. سود مشارکتی در واقع سود ناشی از سرمایه گذاری شرکت‌بیمه پاسارگاد در پروژه های مختلف اقتصادی می‌باشد که بیمه گذار را هم در این سود شریک می کند.
سود مشارکت در بیمه پاسارگاد در سنوات گذشته در سالهای ۱۳۹۱ ،۱۳۹۴،۱۳۹۳،۱۳۹۲ ،۱۳۹۵ ، به ترتیب۲۰%،۲۰%،۲۲%،۲۰و ۱۹%محقق گردیده است که به حساب صندوق بیمه های بیمه گذاران واریز گردیده است.

ضمنا در این بیمه نامه امکان قراردادن مبلغی به عنوان سپرده وجود دارد که سود تضمینی این وجوه ۱۶%خواهدبود.بدیهی است که قراردادن مبلغ سپرده و علاوه بر سودآورترشدن بیمه عمر و تامین آتیه موجب می شود تا شما از پوشش بیمه ای بالاتری برخوردار شوید.

بیمه عمر

پوشش های بیمه عمر وتامین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد پوشش‌های متنوعی را برای بیمه شده‌های خود فراهم می‌کند. بر اساس گزارش بیمه مرکزی از رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه، بیمه عمر پاسارگاد با قرار گرفتن در سطح توانگری یک، توانسته در ارائه خدمات بیمه ای سطح رضایت بالایی را در بین بیمه گذاران خود داشته باشد که این یکی از امتیازهای مثبت در انتخاب بیمه عمر پاسارگاد است. پوشش‌های اصلی و پوشش های تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد عبارتند از:

بیمه عمر

پوشش سرمایه امراض خاص

پوشش های تکمیلی و درمانی بیمه عمر شاید در ذهن تداعی کننده بیماری باشد ولی در اصل این گونه نبوده و یکی از مزایای مهم و اصلی این طرح پس انداز به شمار می رود . اگر شما بیمه درمانی داشته باشید و بیمه در مانی شما به تنهایی تمام این مبالغ را پرداخت نکند در این زمان یک بیمه درمانی مکمل می تواند در پرداخت هزینه های درمانی بیماری های خاص به شما کمک کند. شما بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می توانید، از پوشش بیماریهای خاص بیمه عمر بهره مند شوید.
بیماری های تحت پوشش:

۱٫ سکته قلبی (Myocardial Infarction)
۲٫ سکته مغزی (Stroke)
۳٫ جراحی عروق قلب (Coronary Artey Surgery)
۴٫ سرطان (Cancer)
۵٫ پیوند اعضای اصلی بدن (Main-Organ-Graft)

پوشش امراض خاص بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای مجموع پنج نوع بیماری و هر بیماری تا سقف ۴۰ میلیون تومان می باشد، و بیمه شده می تواند در هر زمان متناسب با مبلغ پرداختی از این پوشش برخوردار گردد.
* نکته قابل توجه در بیمه عمر پاسارگاد این است که در صورت استفاده از یک پوشش، امکان استفاده از پوشش های دیگر در همان سال یا سالهای بعد نیز وجود دارد که این یکی از بزرگترین مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می باشد.
*پوشش بیمه تکمیلی ابتلا به بیماریهای خاص تا سن۶۰سالگی می باشد .
دوره انتظار برای استفاده از پوشش بیماری‌های خاص سه ماه پس از تاریخ شروع بیمه عمر و تامین و آتیه می‌باشد.

بیمه عمر

پوشش هزینه پزشکی حادثه بیمه عمر پاسارگاد

اگر بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر در اثر حادثه نیاز به بستری در بیمارستان داشته باشد، می‌تواند برای هزینه درمان و یا بستری از این پوشش بیمه نامه خود استفاده نماید.
شرکت بیمه پاسارگاد تا سقف ۲۵ میلیون تومان این هزینه ها را پرداخت می نماید.

بیمه عمر

پوشش ازکارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد

چنانچه شخص بیمه شده به علت آسیب دیدگی یا هر دلیل دیگری دیگر قادر به کار کردن نیست و دچار کارافتادگی کامل و دائمی شود خدمات زیر به وی ارائه خواهد شد.
۱-معاف از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد
۲-پرداخت سرمایه و غرامت از کار افتادگی تا سقف ۶۰ میلیون تومان
این پوشش به بیمه شده که سرپرست خانواده است این امنیت و آرامش را می‌دهد که اگر بر اثر حادثه کاری از کار افتادگی دائم و کامل برای وی اتفاق افتاد تمامی حق بیمه را بیمه‌گر پرداخت کرده و انتهای قرارداد تمامی موجودی صندوق به وی پرداخت گردد.
دوره انتظار این پوشش یک سال است به این صورت که باید یک سال از شروع بیمه نامه و نیز شش ماه از کار افتادگی تداوم داشته باشد.
اين امر به ادامه پوشش خدشه‌ای وارد نمی‌كند و ساير شرايط بيمه ‌نامه‌ ادامه خواهد داشت.
*معافیت تا قبل از سن ۶۰ سالگی امکانپذیراست.

بیمه عمر

نقص عضو در اثر حادثه

نقص عضو و یا از کار افتادگی دائم و قطعی عبارت است از قطع ،تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد.
بیمه پاسارگاد برای اولین بار در بیمه های عمر و تامین آتیه پوشش نقص عضو و از کار افتادگی بر اثر حادثه را برای بیمه گذاران خود لحاظ کرده است
در این پوشش اگر بیمه شده بر اثر حادثه از کار افتاده و یا نقص عضو شود تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان پوشش بیمه داشته و می تواند از سرمایه بیمه (غرامت) استفاده نماید.

بیمه عمر

پوشش فوت طبیعی

با فوت بیمه شده، شاید تامین مالی مخصوصا برای زمانی که بیمه شده سرپرست خانواده باشد مهمترین گزینه باشد. ، بر اساس شرایط بیمه عمر پاسارگاد اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر فوت نماید می‌تواند از این پوشش استفاده کند.میزان این پوشش در بیمه عمر پاسارگاد ۲۵ برابر حق بیمه سالانه یا ۳۰۰ برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد.
یک مثال :
فردی که ماهانه ۱۰۰ هزار تومان به عنوان حق بیمه پرداخت می کند اگر در همان سال اول بیمه نامه بر اثر فوت طبیعی از بین برود ،مبلغ ۳۰میلیون تومان به ذینفعان وی(ذینفع قرارداد) پرداخت می شود.
از لحظه شروع قرار داد فرد تحت پوشش بیمه فوت طبیعی قرار می گیرد.
* در زمان فوت بیمه شده علاوه بر غرامت فوت طبیعی ، سرمایه تشکیل یافته از محل حق بیمه (صندوق بیمه نامه) نیز به استفاده کنندگان پرداخت خواهد شد.
(حداکثر غرامت فوت طبیعی ۲۵۰ میلیون تومان می باشد)

بیمه عمر

پوشش فوت در اثر حادثه

اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت کند ، میزان این پوشش در بیمه عمر پاسارگاد ۷۵ برابر حق بیمه سالانه یا ۹۰۰برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد.
مثال :
فردی که ماهانه مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به عنوان حق بیمه پرداخت می کند اگر در همان سال اول بیمه ای در اثر حادثه از بین برود،مبلغ ۹۰ میلون تومان به ذینفعان وی(ذینفع قرارداد) پرداخت می شود.
۳۰میلیون سرمایه فوت طبیعی+۹۰ میلیون سرمایه فوت حادثه+ذخیره صندوق بیمه نامه
* چنانچه بیمه شده در طول مدت قرار داد در اثر حادثه فوت نماید علاوه بر غرامت فوت طبیعی، غرامت فوت حادثه و نیز سرمایه تشکیل یافته از محل بیمه (صندوق بیمه نامه) نیز به استفاده کنندگان از قرار داد پرداخت می گردد .
(حداکثر غرامت فوت حادثه ۵۰۰ میلیون تومان می باشد)

بیمه عمر

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی

این پوشش از جمله مزایای بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد که بیمه گذار یا بیمه شده می تواند به همراه این بیمه نامه پوشش بیمه آتش سوزی برای منزل مسکونی خود تهیه نماید.بیمه گذار یا بیمه شده
می تواند مالک ساختمان مورد بیمه بوده و یا ملک موردنظر به صورت استیجاری در اختیار وی باشد.
از صد درصد خسارت پرداختی ،۷۵% به اعیانی ملک و بنا و ۲۵%به اثاثیه تعلق می گیرد.
سقف تعهد جهت پوشش بیمه آتش سوزی در بیمه نامه عمر وتامین آتیه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان می باشد.

بیمه عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *