مزایای بیمه عمر پاسارگاد

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

اختیاری بودن مبلغ حق بیمه

یکی از مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد اختیاری بودن مبلغ حق بیمه است.
بیمه گذار با توجه به شرایط اقتصادی و مالی خود می تواند ماهانه از ۵۰ هزار تومان تا ۶۹۵هزارتومان پس انداز داشته باشند.
افزایش یا کاهش مبلغ حق بیمه در طول مدت قرارداد امکان پذیر می باشد.
حق بیمه می تواند بصورت افزایشی یا ثابت منظور گردد.به منظور مقابله با تورم ، به درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواند هر سال به میزان ۵ تا ۲۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش یابد.

اختیاری بودن روش پرداخت

یکی دیگر از مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد اختیاری بودن روش پرداخت می باشد.که بیمه گذار می تواند حق بیمه را به صورت یکجا، سالانه، شش ماهه، سه ماهه یا ماهانه انتخاب نماید.
بهترین گزینه برای پرداخت حق بیمه روش پرداخت سالانه حق بیمه است ولی بیمه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم نموده تا روش پرداخت را با توجه به برنامه ریزی اقتصادی خانواده به شیوه های ۶ ماهه، ۳ ماهه یا ماهانه نیز انتخاب کنید.
مزیت روش پرداخت سالانه
هر چه پرداخت حق بیمه تجمعی تر باشد سود حاصله نیز بیشتر خواهد بود.
با پرداخت تجمعی از تخفیفات بیشتر ی در زمان کوتاه تری بهره مند خواهید شد.

اختیاری بودن مدت قرارداد بیمه

یکی دیگر از مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد اختیاری بودن مدت قرارداد می باشد.بیمه گذارمی تواند مدت بیمه نامه خود را از ۵ تا ۳۰ سال انتخاب نماید.
نکته*: این بیمه نامه قراردادی بلند مدت می باشد. هر چی مدت زمان قرارداد بیمه زندگی بیشتر باشد، بازدهی سرمایه بیشتر ی خواهد داشت.
محدودیت سنی
محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارد و تمام افراد زیر ۷۰ سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این نوع بیمه عمر باشند.
* نوزادان از آغاز تولد و بزرگسالان تا سن ۶۵ سالگی می توانند تحت پوشش بیمه عمر و تامین آتیه قرار بگیرند.
* سن بیمه شده + سال بیمه نباید از ۷۰ بیشتر شود.
مثال :یک فرد ۵۰ ساله حداکثر می تواند ۲۰ سال تحت پوشش بیمه قرار بگیرد.

الگوی پرداخت حق بيمه
به منظور مقابله با تورم ، به درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواند هر سال به میزان ۵ تا ۲۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش یابد.

پوشش تکمیل درمان در بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

در بیمه وعمر تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد با همکاری شرکت بیمه کمک رسان ایران (sos)،
به منظور رفاه بیشتر بیمه شدگان تحت پوشش خود و نیز با هدف ارائه خدمات بهتر و نوین برای اولین بار در صنعت بیمه کشور در زمینه بیمه عمر و تامین آتیه طرح پوشش تکمیلی درمان بیمه شدگان بیمه های عمر وتامین آتیه بدون پرداخت حق بیمه را ارائه داده است.
در این طرح از زمانی که مجموع ذخایر ریاضی (با سپرده یا بدون سپرده) بیمه نامه بیش از بیست میلیون ریال (۲ میلیون تومان) برسد ، بیمه شده تحت پوششهای تکمیل درمان بدون پرداخت حق بیمه و مازاد بر تعهدات بیمه گر اول (سازمان تامین اجتماعی ، سازمان خدمات درمانی و یا سایر سازمانهای مشابه) قرار خواهد گرفت .
*پوشش تکمیل درمان همراه بیمه عمر رایگان و بدون پرداخت حق بیمه می باشد.
جدول

دریافت وام

امکان دریافت وام بدون ضامن و بدون وثیقه
دریافت وام از محل اندوخته بیمه عمری که با پرداخت حق بیمه شکل گرفته از برترین مزایای بیمه عمر است. شما می توانید در صورت نیاز تا ۹۰ درصد ارزش بازخریدی اندوخته بیمه نامه خود وام درریافت کنید. نکته مهم و مزیت دیگر دریافت وام بیمه عمر از اندوخته بیمه نامه نسبت به وام بانکی این است که هنگامی که شما وام دریافت کرده اید، پوشش های بیمه را نیز خواهید داشت برای مثال اگر بیمه‌شده از بیمه عمر خود وامی دریافت کند و ۹۰% سرمایه خود را از اندوخته خود خارج نماید و در همان روز اتفاقی برایش پیش آید که جزو خسارات تحت پوشش بیمه عمر باشد، شرکت بیمه تمام خسارت را مطابق بیمه‌نامه به او پرداخت خواهد کرد.
شرایط و میزان وام:
پرداخت وام در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچ گونه تشریفات تا میزان ۹۰% ارزش بازخریدی بیمه نامه می باشد.
برای مثال اگر ارزش بازخریدی شما تا آن لحظه ۱۰ میلیون تومان باشد شما می‌توانید تا سقف ۹ میلیون تومان وام دریافت کنید.
نرخ تسهیلات وام تنها ۴ درصد بیشتر از سود تضمینی بیمه عمر و تامین آتیه می باشد.

قانون ارث در بیمه عمرتعیین ذینفع توسط بیمه‌گذار

در بیمه عمر می‌توان از قانون وراثت تبعیت نکرد و سرمایه اندوخته شده و سرمایه فوت را به هر نسبتی بین افراد مدنظر فرد بیمه‌شده تقسیم نمود. برای مثال اگر مرد یا زنی تمایل داشته باشند که سرمایه بیمه عمرشان از وراثت خارج شود (بین وارثان قانونی تقسیم نشود) و تنها به همسرشان برسد می‌توانند این موضوع را در بیمه‌نامه مشخص کنند تا بعد از مرگشان طبق آن عمل شود.

معافیت مالیاتی سرمایه بیمه عمر

مطابق ماده ١٣۶ قانون مالیاتهای مستقیم، بیمه عمر و نیز اندوخته حاصل از سرمایه گذاری های صورت گرفته ، تماما از پرداخت مالیات معاف می باشند.
نظر به ماده ١۴٨ قانون مالیاتهای مستقیم(بند۲-ج) مبالغ پرداختی از بیمه عمر می تواند جزو هزینه های قابل قبول موسسات از نظر مالیات به حساب آید.

معاف از مالیات بر ارث

طبق ماده ٢۴ قانون مالیاتهای مستقیم مصوب١٣۶۶ از شمول مالیات بر ارث خارج می شود.
در این حالت بعد از فوت شخص بیمه‌شده ،سرمایه بین ذینفعانی که خود فرد انتخاب کرده است تقسیم می‌شود وسرمایه بیمه عمر مشمول هیچ مالیاتی نمی‌شود.

ابطال با عودت حق بیمه

چنانچه بیمه گذار در مدت كمتر از٣۰ روز از خرید بیمه نامه عمر و تامین آتیه منصرف گردد، كل حق بیمه پرداختی توسط ایشان پس از كسر هزینه های پزشكی (درصورت انجام آزمایشات پزشكی) به بیمه گذار عودت خواهد شد ولی چناچه بیش از٣۰ روز از تاریخ صدور بگذرد، مشمول قانون بازخرید خواهد شد.

بازخرید بیمه‌ عمر

بازخرید راهی برای پایان دادن به قرارداد قبل از موعد اتمام دوره آن است و بر اساس آن، بیمه گذار حق دارد بیمه نامه را طبق محاسبه ای كه از طرف شركت بیمه عمل خواهد آمد، بازخرید نماید.
*ارزش بازخرید به این معنا می باشد که اگر فردی قرار داد ۳۰ ساله خریداری کرده و در سال بیستم قصد بازخرید بیمه را داشته باشه ،کل حق بیمه پرداختی +سودی که تا سال بیستم بیمه نامه تعلق گرفته به بیمه گذار پرداخت می شود.

معاف از قانون ورشکستگی

اگر متوفی بدهی داشته باشد، بدهی وی از طرف طلبكاران توسط قانون از اموال وی قابل توقیف است ولی سرمایه بیمه عمر به این وسیله قابل توقیف نیست و طلبكاران نمی توانند آنرا تملك كنند و این سرمایه مختص ذینفع می باشد. (مصون بودن سرمایه بیمه از ادعای طلبكاران)

تخفیف در بیمه های اموال

تخفیف به بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه

شرایط اعطای تخفیف:
شرکت بیمه پاسارگاد به منظور تشویق و تکریم بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه این شرکت و جهت رفاه حال این عزیزان تخفیف های ویژه ای را با توجه به مبلغ ذخیره ریاضی و سپرده دارندگان این بیمه نامه برای صدور سایر بیمه نامه ها در نظر گرفته است.

از این پس بیمه گذاران حقیقی بیمه عمر و تامین آتیه می توانند از ۵ تا ۴۰ درصد تخفیف ویژه در زمان خرید بیمه نامه های زیر برخوردار شوند.

* بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه اتومبیل
* بیمه آتش سوزی منزل مسکونی
* بیمه حوادث انفرادی
* بیمه درمان مسافرتی

طبقه بندی بیمه گذاران :
بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه با توجه به جمع مبلغ ذخیره ریاضی و سپرده بیمه نامه در ۵ گروه طبق جدول زیر طبقه بندی میشود
جدول

در صورتی که بیمه گذار دارای بیمه نامه های متعدد باشد مجموع ذخایر و سپرده های بیمه نامه ها ملاک طبقه بندی خواهد بود.
جدول
شرایط اعطای تخفیف:
۱-کلیه بیمه گذاران حقیقی که بیمه نامه آنان جاری بوده و بیمه گذارانی که در آینده نسبت به خرید بیمه نامه عمر و تامین آتیه اقدام مینمایند با احراز شرایط مشمول دریافت تخفیف می باشد.
۲-شرکت می تواند پس از اعمال تخفیف برای بیمه نامه هایی که مشمول این طرح می باشد در صورتی که بیمه گذار بیمه عمر و تامین اتیه تا مدت یکسال مبادرت به فسخ یا باز خرید ویا اخذ سپرده اولیه خود نماید تخفیف اعمال شده در بیمه نامه ها را به نسبت مدت باقیمانده برگشت دهد.
۳- بیمه گذاران میتوانند برای یک دستگاه اتومبیل سواری شخصی متعلق به خود از تخفیف ویژه این طرح برای بیمه بدنه و شخص ثالث استفاده نمایند.
۴-در بیمه آتش سوزی بیمه گذار باید دارای نفع بیمه ای باشد.
جدول حداقل و حداکثری تخفیف های بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه
جدول
۱-کلیه بیمه گذاران حقیقی که بیمه نامه آنان جاری بوده و بیمه گذارانی که در آینده نسبت به خرید بیمه نامه عمر و تامین آتیه اقدام مینمایند با احراز شرایط مشمول دریافت تخفیف می باشد.
۲-شرکت می تواند پس از اعمال تخفیف برای بیمه نامه هایی که مشمول این طرح می باشد در صورتی که بیمه گذار بیمه عمر و تامین اتیه تا مدت یکسال مبادرت به فسخ یا باز خرید ویا اخذ سپرده اولیه خود نماید تخفیف اعمال شده در بیمه نامه ها را به نسبت مدت باقیمانده برگشت دهد.
۳- بیمه گذاران میتوانند برای یک دستگاه اتومبیل سواری شخصی متعلق به خود از تخفیف ویژه این طرح برای بیمه بدنه و شخص ثالث استفاده نمایند.
۴-در بیمه آتش سوزی بیمه گذار باید دارای نفع بیمه ای باشد.
جدول حداقل و حداکثری تخفیف های بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه
جدول حداقل و حداکثری تخفیف های بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه

خریداران این بیمه نامه ها می توانند تماس بگیرند و از این فرصت مناسب بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *